Genel Özellikler

Hrweb

Genel Özellikler

Hrweb, bulut teknolojisi ile 2002 yılından bu yana firmaların insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirir.
static-gray
hr
Hrweb

İşe alımdan işten çıkışa kadar tüm İnsan Kaynakları Yönetim Süreçlerini destekler.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Hrweb uygulaması ve portal arayüzü sunduğu yeni trendleri destekleyen kullanıcı arayüzü ile benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Kolay kullanım sayesinde kullanıcılar çok kısa sürede uygulamaya adapte olabilmekte; hatırlatıcılar, onay süreçleri ve dashboard'lar sayesinde işlerini hızlı ve eksiksiz şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Türkçe ve İngilizce Dil Desteği

Hrweb hem Türkiye’de ve hem de yurtdışındaki firmalara çalışanlarının kullanımını desteklemek üzere Türkçe ve İngilizce dil seçeneğinde kullanım olanağı sunmaktadır.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

Hrweb kullanırken aynı zamanda Robotik Süreç Otomasyonu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tanımlı, sürekli tekrarlayan yüksek hacimli işlerinizi yazılım robotlarına devrederek hatasız, düşük maliyetli iş gücünden faydalanabilir ve katma değerli işlere yönelen ekiplerinizde motivasyon artışı sağlayabilirsiniz.

İşe alım, işten çıkış, e-bildirge oluşturma, teşvik hesaplamaları, çalışan bilgileri ve kontrat değişikliklerinde toplu işlemler, eğitim ve sağlık kayıtlarında düzenlemeler, açık pozisyon oluşturulması ve bildirimler gibi çok farklı alanlarda robot yazılımlardan faydalanabilirsiniz.

static-gray
moduler yapi

Esnek ve Modüler Yapı

Hrweb zengin fonksiyonalitesinin yanı sıra sunduğu esnek yapı ile alıcı firmaların kurumsal standartları doğrultusunda insan kaynakları ve bordrolama süreçlerini yönetmelerini sağlar.

Bulut Bilişim

Bulut bilişim teknolojisi ile desteklenen Hrweb, firmalara hızlı ve kolay kullanım olanağını sunar.

static-gray

Gelişmiş Raporlama ve Analiz Özelliği

Hrweb insan kaynakları ve bordrolama süreçlerinizi değerlendirebileceğiniz raporlama ve analiz özellikleri ile kullanımı kolay ve esnek bir yapı sunar.

İnsan kaynakları yöneticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış yüzlerce standart rapor bulunmaktadır. Gelişmiş raporlama ise firmaların en doğru işe alım kararını verme, işe alım planlama, çalışan performansı değerlendirme, bütçeleme, ücret analiz ve raporlama, istatistiki analizleri ile yöneticilerin çalışma metriklerini izleme ve daha doğru karar alma süreçlerini destekler. Dashboard'lar ise yöneticilerin anlık olarak önemli bilgileri izlemelerine olanak sağlar.

Mobil Uyum

Mobil uyum sayesinde yerden ve zamandan bağımsız olarak çalışanlarınız aşağıdaki fonksiyonlara ulaşabilir ve kesintisiz erişim sağlayabilirler. Yeni nesil kullanım alışkanlıklarını destekleyen Hrweb, çalışanlarınızın insan kaynakları politikalarınızı daha hızlı ve kolay benimsemelerini destekler.

  • Bordro Görüntüleme
  • Form onaylama ve talep formlarına ulaşım
  • İzin ve fazla mesai işlemleri
  • Eğitim takibi
  • Sicil ve iletişim bilgilerine erişim
  • Analiz ve grafikler
raporlama
Dijital İnsan Kaynakları Platformu Hrweb ile
zamandan tasarruf edin!
Detaylı Bilgi