IK Trendleri

Dijital

İK Trendleri Raporu

2020

Card image cap
Dijital İK Trendleri Raporu - 2020

İnternet ve mobil teknolojilerinin hayatımızda yarattığı köklü değişimler sonrasında farklılaşan bireysel ve kurumsal tüketici alışkanlıkları, verimlilik odaklı teknoloji yatırımları ile birlikte, benzersiz müşteri deneyimini hedefleyen, yaratıcılığı destekleyen şirket kültürlerine ve çevik iş modellerine olan ihtiyacı da artırmıştır. Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Yapay Zeka tabanlı teknolojilere adapte olan yeni iş modellerinin yaygınlaşması, Dijital Ekonomi ve Dijital Şirket kavramlarının da yaratıcısı oldu.

Raporu indirmek için lütfen formu doldurunuz.

Lütfen kurumsal e-mail adresinizi belirtin.

İnsan kaynakları yönetim süreçleri ile ilgili çözüm arayışınız bulunuyor mu?

Yenile

Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.

Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin tarafıma SMS gönderilmesi, e‑posta gönderilmesi ve telefonla aranmak için kullanılmasını kabul ediyorum.

Buble