about us

Hrweb

Hrweb Hakkında

Tüm İnsan Kaynakları Süreçleriniz İçin Tek Çözüm

Hrweb, Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren SabancıDx’in geliştirdiği İnsan Kaynakları Dijital Çözüm Ailesi HrWe’nin bir üyesidir. 18 yılı aşkın süredir, insan kaynakları süreçlerini tek bir çözümde birleştiren Hrweb, dijital bir insan kaynakları ve bordrolama platformudur.
static-gray

Hrweb odağına dijitalleşmeyi almakla birlikte her zaman insan ve teknolojiyi mükemmel bir uyum içinde birleştirmeyi hedeflemektedir. Dijitalleşen dünyada değişen insan kaynakları süreçlerini, çalışma şekillerini ve çalışan beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen Hrweb, 2018 yılında HRTech tarafından “Avrupa’daki en iyi 10 insan kaynakları teknoloji sağlayıcısından biri” olarak seçilmiştir.

İşe alımdan işten çıkışa kadar tüm insan kaynakları süreçlerini destekleyen Hrweb, günümüzde büyük önem taşıyan yetenek yönetimi, çalışanların kendi işlemlerinin talep ve takibini sağladıkları self servis ve mobil özellikleri ile öne çıkmaktadır. İK bölümünün iş yükünü hafifletirken sosyal bir platform niteliği ile çalışanlar arası etkileşimi artırmakta ve insan kaynakları stratejilerinin benimsenmesini desteklemektedir. Bordro uygulaması ise esnek ve zengin fonksiyonalitesi ile farklı sektörlerin yasal mevzuat ihtiyaçlarını karşılar.

about us
Hrweb

Avrupa’daki en iyi 10 insan kaynakları platformlarından biri Hrweb!

static-gray
aboutus

SabancıDx’in kurumsal ve güvenli hizmet anlayışı ile sunulan bordrolama ve SGK teşvik hizmetleri ise dileyen firmalara dış kaynak (outsourcing) hizmetlerinin avantajını yaşatmaktadır.

Hrweb, robot yazılımlar aracılığı ile operasyonel iş yükünün azaltılmasını sağlar, böylece stratejik insan kaynakları yönetimi için firmalara daha çok zaman yaratır.

Hrweb’in en önemli avantajları arasında SabancıDx güvencesi ve kurumsal hizmet anlayışı gelmektedir. Danışmanlarımız firmaların insan kaynakları kadroları ile ortak ekip ruhu anlayışı ile projeleri başarıya taşımakta ve proje sonrası destek ekiplerimiz sayesinde kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

Dijital İnsan Kaynakları Platformu Hrweb ile
zamandan tasarruf edin!
Bize Ulaşın