about us

HR Web

HR Web Hakkında

Tüm İnsan Kaynakları Süreçleriniz İçin Tek Çözüm

HR Web, Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren SabancıDx’in bir ürünüdür. 18 yılı aşkın süredir, insan kaynakları süreçlerini tek bir çözümde birleştiren HR Web, dijital bir insan kaynakları ve bordrolama platformudur.
static-gray

HR Web odağına dijitalleşmeyi almakla birlikte her zaman insan ve teknolojiyi mükemmel bir uyum içinde birleştirmeyi hedeflemektedir. Dijitalleşen dünyada değişen insan kaynakları süreçlerini, çalışma şekillerini ve çalışan beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen HR Web, 2018 yılında HRTech tarafından “Avrupa’daki en iyi 10 insan kaynakları teknoloji sağlayıcısından biri” olarak seçilmiştir.

İşe alımdan işten çıkışa kadar tüm insan kaynakları süreçlerini destekleyen HR Web, günümüzde büyük önem taşıyan yetenek yönetimi, çalışanların kendi işlemlerinin talep ve takibini sağladıkları self servis ve mobil özellikleri ile öne çıkmaktadır. İK bölümünün iş yükünü hafifletirken sosyal bir platform niteliği ile çalışanlar arası etkileşimi artırmakta ve insan kaynakları stratejilerinin benimsenmesini desteklemektedir. Bordro uygulaması ise esnek ve zengin fonksiyonalitesi ile farklı sektörlerin yasal mevzuat ihtiyaçlarını karşılar.

about us
HR Web

Avrupa’daki en iyi 10 insan kaynakları platformlarından biri HR Web!

static-gray
aboutus

SabancıDx’in kurumsal ve güvenli hizmet anlayışı ile sunulan bordrolama ve SGK teşvik hizmetleri ise dileyen firmalara dış kaynak (outsourcing) hizmetlerinin avantajını yaşatmaktadır.

HR Web, robot yazılımlar aracılığı ile operasyonel iş yükünün azaltılmasını sağlar, böylece stratejik insan kaynakları yönetimi için firmalara daha çok zaman yaratır.

HR Web’in en önemli avantajları arasında SabancıDx güvencesi ve kurumsal hizmet anlayışı gelmektedir. Danışmanlarımız firmaların insan kaynakları kadroları ile ortak ekip ruhu anlayışı ile projeleri başarıya taşımakta ve proje sonrası destek ekiplerimiz sayesinde kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

Dijital İnsan Kaynakları Platformu HR Web ile
zamandan tasarruf edin!

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın