iş ortaklarımız

Çözümler

İş Ortakları

İş ortaklarımızla birlikte sunduğumuz etkili ve entegre çözümlerimizle insan kaynaklarının dijital dönüşüm yolculuğunda deneyiminizi zenginleştiriyoruz.

Arneca Teknoloji; telekomünikasyon, finans, perakende ve FMCG (hızlı tüketim ürünleri) sektörleri başta olmak üzere, birçok sektöre platform bağımsız ve ihtiyaca uygun çözümler sunar. Kurum içi İletişim Platformu ile şirketlerin çalışanları ile interaktif, paylaşım odaklı ve sürdürülebilir bir iletişim kurmasını sağlarken; Etkinlik Yönetimi Platformu Event App ile şirketlerin etkinlik öncesi, sırası ve sonrasında katılımcılarla interaktif bir etkileşim kurmasına destek olur.

GOOINN, 2015 yılından bu yana Türkiye ve dünyadaki birçok büyük ölçekli firma için kurum içi girişimcilik süreçlerini tasarlayarak organizasyon kültürüne girişimcilik yetkinliği kazandırıyor. Böylece firmalar var oldukları pazarlar içinde veya dışında yeni iş modelleri geliştirerek pazardaki yerini ve gücünü sağlamlaştırıyor. Bu yetkinliği GOOINN de kullanarak bu zamana kadar girişimci bir şirket olarak toplamda 3 girişimi hayata geçirdi. 2021 yılında Bubble Works Podcast Media ve 2022 yılında Inodash’ı hayata geçirdi.

HRPeak, teknoloji temelli İK çözümleri üreten bir online değerlendirme platformudur. İnovatif fikirleri ile tecrübesini birleştiren uzman yazılım ve akademi ekibinin ortaya çıkardığı, farklı değerlendirme araçlarını bir arada sunan ilk dijital platform olma özelliğini taşıyan HRPeak, sektörün öncü firmalarındandır.

Masraff, yapay zeka tabanlı platformu ile şirketlerin masraf yönetimini ve onay süreçlerini dijitale taşır. Masraf yönetiminin şirket politikalarına ve regülasyona uyumlu şekilde yapılmasını ve entegrasyon kolaylığı ile verilerin ERP sistemlerine aktarımını sağlayarak sürecin uçtan uca kontrol altında olmasını sağlar.

Vidobu, uçtan uca kapsamlı eğitim çözümleri sunar. Alanında uzman eğitmenler ve üniversite akademik kadrosu ile hazırlanmış Vidobu Eğitim Kataloğu, 630'dan fazla eğitim ve 11.000'den fazla videoya erişim imkanı sunar.

İş ortaklarımız hakkında bilgi almak için
hemen iletişime geçin…
Detaylı Bilgi Al