Hakkımızda

Hakkımızda

static-gray

Deneyimli ve Uzman Kadro

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

kurumsal
static-gray
kurumsal

Geleceğe Taşıyoruz!

SabancıDx bünyesinde bulundurduğu dijital B2B satınalma platformu Pratis, e-Dönüşüm platformu Edoksis ve ileri veri analitiği ile çimento sektöründe operasyon ve enerji verimliliği sunan CDx gibi değer yaratan yazılım ürünleriyle de şirketlerin gelecek hedeflerini destekler.

SabancıDx’in geliştirdiği İnsan Kaynakları Dijital Çözüm Ailesi HrWe ise yeni nesil teknolojik alt yapısı ve veriden aldığı güçle insan kaynakları yönetimi ve çalışan deneyimi alanında uçtan uca çözümler sunar.

Markasındaki “X” ile henüz keşfedilmemiş olanı ve dijitalin çarpan etkisini yansıtan SabancıDx, değer odaklı yaklaşımıyla geleceği hedefleyen tüm şirketlerin dijital yolculuklarında her zaman yanında.

Dijital İnsan Kaynakları Platformu Hrweb ile
zamandan tasarruf edin!
Detaylı Bilgi