Hr - Web

BİMSA’nın 40 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimiyle geliştirdiği insan kaynakları uygulaması HR-WEB, her ölçekten ve sektörden kurumun kullanabildiği uçtan uca hizmet veren bordro ve İK sistemidir.

İnsan Kaynakları yönetiminin kurumun tüm idari kademeleri tarafından etkili bir şekilde yürütülmesini sağlayan HR-WEB, tüm birimlerin kendi performanslarını kontrol edebilmelerine olanak tanır. Dinamik sorgulama sayesinde çalışanlar kendi raporlarını kolayca üretebilir, grafik halinde sunulan raporlardan faydalanabilir.

HR-WEB`in temelini, tüm personelin kullanımına açık olan bir portal oluşturur. Sistem bünyesindeki self-servis portal, HR-WEB`i benzer insan kaynakları uygulamalarından ayırır. İnsan kaynaklarında şeffaflık sağlayan bu sistemde sadece kurumlar değil, personel de özlük bilgilerine ulaşabilir. Yöneticiler ise portal üzerinden personelle ilgili önemli bilgilere tek noktadan erişerek performans, terfi, prim gibi konularda daha kolay ve doğru kararlar verebilir. Kullanılan modüler yapı sayesinde, kurumlar sadece istenen alanda portalden yararlanabilir.

HR WEB Modülleri

  • İK Modülü
  • Bordro Modülü
  • Portal Modülü
BİZE ULAŞIN