Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda
static-gray
SabancıDx, 45 yıllık bilgi teknolojileri deneyimine sahip, pek çok ilke ve başarılı projeye imza atan BimSA’dan devraldığı güç ve hizmet portföyüne eklediği İleri Veri Analitiği, Robotik İş Gücü ve Siber Güvenlik gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerle dijital dönüşüm alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Deneyimli ve Uzman Kadro

SabancıDx, uzman kadrosu ve yüksek katma değerli işlerle şirketlerin gelecek hedeflerine uygun olarak iş danışmanlığından kuruma özel uygulamalara kadar dijital dönüşüm süreçlerindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sabancı Topluluğu’nun benimsediği “Yeni Neslin Sabancı’sı” yaklaşımında önemli bir rol üstlenen şirket, markasındaki “X” ile henüz keşfedilmemiş olanı yansıtmakta ve geleceği temsil etmektedir.

kurumsal
static-gray
kurumsal

Geleceğe Taşıyoruz!

E-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-Analiz, e-Mutabakat hizmetleri sağlayan Edoksis, dijital B2B satın alma platformu Pratis, dijital insan kaynakları ve bordrolama platformu Hrweb ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu sürdürmektedir.

Dijital İnsan Kaynakları Platformu Hrweb ile
zamandan tasarruf edin!

Detaylı Bilgi
Buble